KAPAT

İlaç Sektörü

İlaç Sektörü

İlaç Üretimi ve Paketlemede Makinalarınızı Daha Verimli Hale Getirin!


Verimli ilaç üretimi için üretim hattında veri kaydetme olanağı ve doğru, verimli format değişimi gerekmektedir. İlaç endüstrisinin artan gereksinimlerini karşılamak için istasyon ayarlamalarının düzgün bir şekilde olması ve makinanın hatasız çalışması önemlidir.

Pozisyonlama sistemlerinde pazar lideri olan SIKO, OEM veya son kullanıcılar için yüksek hassasiyetlerde uzaktan pozisyon izlemeli göstergeler ve aktüatörler sunmaktadır. Mevcut makinelerin güncellenerek revize edilmesi, belirli bir teknik bilgi gerektirmeden kolay ve hızlıdır (Retrofit).

Bus Uyumlu Pozisyon Göstergeleri ile İzlenen Çözümler:
İletişim arayüzlü ve LED göstergeli elektronik pozisyon göstergeleri ile manuel olarak izlenen format değişiminde SIKO'nun% 100 güvenilirliği ile doğru makine ayarlamaları olmadan daha fazla üretime başlanmaz.

Bu konu hakkında daha fazlası: 

Etiketleme makinesini video linki : https://bit.ly/35OGOhF
SIKO bilgi sayfası linki : https://bit.ly/2Xuop4Y

Pozisyonlama Sürücüleriyle Tam Otomatiğe Geçiş için Çözümler


   

Üzerindeki düğmeler ile format değişimi! SIKO pozisyonlandırma sürücüleriyle hızlı ve güvenli çözüm. Kompakt tasarım ve entegre içi boş mile kolay entegrasyon. İlaç üretim makinelerinde mümkün olan en hızlı format değişimi.

Bu konu hakkında daha fazlası:

Otomatik pozisyonlama video linki : https://bit.ly/3oBLheX
Bağlantı bilgi sayfası otomatik format değişimi: https://bit.ly/3oBTteR

Mevcut Üretim Hatlarını Yükseltme - Tak - Çalıştır ile Güçlendirme!


Mevcut makineleri izlenen ve / veya otomatik format değiştirme ile yükseltme: Farklı gereksinimler için bir Tak ve Çalıştır çözümü olarak dokunmatik panel

Daha fazla ayrıntıyla ilgileniyor musunuz?


Üretim sürecinizde verimliliği artırmak için özel gereksinimlerinize yönelik bireysel bir çözüm konusunda size daha fazla destek vermekten mutluluk duyarız. Telefonla veya çevrimiçi toplantı aracılığıyla bir uzman ile planlama yapmak için İLX MÜHENDİSLİK ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
İLX Mühendislik 
Tayfun Çırak 
+90 549 802 6778 
t.cirak@ilx.com.tr

İLX Yerli
Fenac
Kinco
Siko