KAPAT

Mobil Vinç Sektörü

Mobil Vinç Sektörü


Yenilikçi Mobil Vinç ve Platformlarda Değişen Avrupa Standartları

Son birkaç yıl içinde vinç ve mobil platform teknolojisi alanında bir çok inovasyon gerçekleşti. Özellikle, Avrupa'da ki güvenlik standartları önemli ölçüde değişti.

Bizim için bu güvenlik gereklilikleri vinçlerde giderek daha fazla pozisyonun güvenli bir şekilde izlenmesi gerektiğini ön plana koymuştur. SIKO bunun için geniş bir pozisyonlama teknolojisi ve buna bağlı standardizasyon avantajı sunmaktadır.

Ayrıca vinç ve mobil platformlarda "C standartı’’ önemli yere sahiptir. Şimdilerde bu C standardı Avrupa’da revize edilmiştir.

Bu standart hangi makineler için geçerlidir?

- Avrupa içinde satılan mobil vinçler ve platformlar için ayrıca Avrupa dışında Avrupa'ya satış yapan üreticileri kapsamaktadır.

Önemi,

- Yeni EN12999 standardı gereksinimleri oluşmuştur.

- Standardizasyon, Avrupa'da geçerli güvenlik standartlarına göre tasarlanmıştır.

- Bu nedenle, güvenlikle ilgili işlevler için sensörler artık bir performans seviyesi PLd  (güvenlik seviyesi) gerektirir. 

-PLd sensörlerimiz tüm uygulamalar için yeterli özellikleri karşılamaktadır.

SIKO, mobil vinçler için geniş bir sensör yelpazesine sahiptir. Bu nedenle örnek araçtaki beş uygulama için Performans Seviyesi d (PLd) olan ürünlerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.


İlgili ürünleri incelemek için;

WV58MR SERİSİ - SGH SERİSİ - IKM360R SERİSİ - SGP SERİSİSIKO olarak yeni değişen Avrupa standartları ile birlikte artık daha güvenli, dış saha etkenlerinden korunaklı inovasyon ürünlerimiz ile pozisyonlama teknolojisinde sektörel olarak doğrudan hareket etmekteyiz.

Daha fazla bilgi için İLX Mühendislik - SIKO Türkiye yetkilimiz ile iletişime geçebilir, ayrıca aşağıda yer alan link üzerinden sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Web sitemiz ;
www.ilx.com.tr/Yetkili : Tayfun ÇIRAK

Cep : +90 549 802 67 78

Mail : t.cirak@ilx.com.trİLX Yerli
Fenac
Kinco
Siko